Volcano Man

26. května

Will Ferrell a Rachel McAdams v komedii Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (2020).

Děj: "Islandské duo Lars Erickssong a Sigrit Ericksdottir alias Fire Saga dostanou šanci reprezentovat svou zemi v pěvecké soutěži Velká cena Eurovize."

Netflix film vypustí 26.června 2020. Režie se ujal David Dobkin (Rytíři ze Šanghaje, Nesvatbovi, Pan tělocvikář, V cizí kůži, Soudce) a dále si v něm zahrají Pierce Brosnan nebo Demi Lovato. Film se částečně natáčel i na Islandu, konkrétně v městečku Húsavík. 

5.1 /10

košík

Zhlédnuto: 16 735x Hodnocení: 5.1/10 Komentářů: 39 Kategorie: video

Značky: usa , sranda , celebrita , film , herečka , island , audio , zpěv , trailer , herec , song pro dnešek , zpěvačka , zpěvák , komedie , netflix , will ferrell , rachel mcadams

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Pořádně Ferrella neslyším přes tu ženskou co mu do toho řve.Ale dobrý, dobrý. Nejlepší song měl ve filmu Anchorman.
Musim zmenit nazor zprvu se mi pisnicka nelibila ale musim priznat ze je chytlava uz sem si ji nekolikrat pustil a ta baba je sexy
to neni prdel, to je VERONA z Islandu😍
Z nějakýho důvodu mi to připomnělo legendární hit Elektronik Supersonik od Zlada https://www.youtube.com/watch?v=MNyG-xu-7SQ 👍😆
Že by konečně nástupce Zoolandera?
Ferrellovy filmy zbožňuju 🙂
Už jsem chtěl napsat že ho nemusím ale když si vzpomenu na filmy které jsem s ním viděl tak jediné kde mě nudil byl film ELF ale i tam měl pár super scén (nikdy jsem ten film snad neviděl celý)
Rachel bych si ještě pořád dal libit. Ferella už ne.
  • ntz
  • 26.05.2020 17:57
zas ublne na hovno tagy ... ma tam bejt hnus a o fous
jestli tohle někdo bere z místních vážně tak by si měl dojít na vyšetření 😃
Někdo kdo se směje vlastním vtipům nemůže hodnotit humor
Nekdo ma nasrany v hlave, jinej v hube - to je zivot...
Ja nevim co bych nemel brat vazne uvedomte si ze jsou lidi ktery nesedi na instagramu nebo facebooku a vedeji o tom uplny hovno takze clovek pak slysi jen pisnicku bez kontextu a nevidim jedinej duvod proc by tedy nemel brat pisnicku vazne...existuji naprosto ujety pisnicky ktery jsou mysleny vazne.
Já už bych si vsadil, že průměrný věk je tady tak 15 let a proto tu skoro nikdo Ferrella nezná 😃 Přál bych si, aby se při každé možné příležitosti z PC vysunula ruka Růžičkové, dala těm mladým zmetkům facku a ozvalo se: "Hajzle jeden".
Takze ten kdo sleduje filmy je dospelej a ten kdo filmy nesleduje tak je dite jo ? To je dost dospelej nazor👍